GOD OF WAR ASCENSION – PS3

The Kratos legend is reborn in the best selling series of God of War®. Discover the darkest days of the Fani Spartan warrior, take the legendary journey for merciless betrayal and revenge by the Olympus gods.

God of War: Ascension ™ blends puzzles with a variety of new gameplay features, such as the unique storytelling, fighting system, discovery and time bending, changing and stopping.

The online fighting system is also a highly anticipated feature. Be loyal to Zeus, Ares, Poseidon or Hades and become a champion in individual and team-focused multi-player experiences up to 8 fighters.

Kratos efsanesi çok satan God of War® serisinde yeniden doğuyor. Fani Spartalı savaşçının en karanlık günlerini keşfedin, Olimpos tanrıları tarafından acımasızça ihanete uğrar ve intikam için destansı bir yolculuğa çıkar.

God of War: Ascension™ serinin kendine özgü hikaye anlatımını, dövüş sistemini, keşfi ve zamanı bükme, değiştirme ve durdurma gibi çeşitli yeni oynanış özellikleriyle bulmacalar çözmeyi harmanlar.

Çevrimiçi dövüş sistemi ayrıca oldukça beklenen bir özellik. Zeus, Ares, Poseidon ya da Hades’e bağlılık yemini edin ve 8 savaşçıya kadar bireysel ve takım odaklı çoklu oyuncu deneyimlerinde bir şampiyon olun.

 

 

Part 1 : 4,38 Gb

 

Part 2 : 4,38 Gb

 

Part 3 : 4,38 Gb

 

Part 4 : 4,38 Gb

 

Part 5 : 4,38 Gb

 

Part 6 : 4,38 Gb

 

Part 7 : 4,38 Gb

 

Part 8 :  4,38 Gb

 

Part 9 : 4,38 Gb

 

Part 10 : 3,29 Gb

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir