TAKE ON MARS EUROPA – PC

Kızıl Gezegenin kayalık arazilerini ve kumlu atıklarını keşfedin. Bohemia Interactive’in Take On Mars oyunu, sizi insanoğlunun en heyecan verici girişiminin tam ortasına yerleştiriyor. Gezici bir operatörün koltuğuna oturarak, Mars’a ayak basmak için ilk insan olun. Amacınız bilimsel bir cephaneyle Kızıl Gezege’nin keşfi ve sömürgeleştirilmesine öncülük etmek.

Uzay Programı Kampanyası Bölüm 1: Robotik Kampanyası
Kızıl Gezegeni, bilim odaklı bir uzay ajansı perspektifinden keşfedin. Gezegenler, araziler veya sondalar, yüz milyonlarca kilometre uzağında komuta edin ve Mars hakkında önemli bilimsel veriler toplayın. Yeni ekipman edinmek için yeni teknolojileri araştırın.

Uzay Programı Kampanyası Bölüm 2: Manned Misyon Öykü Kampanyası
Mars’a ilk insanlı görev misyonunda astronot Mark Willis’in rolünü üstlenin. Mars’ın atmosferinde iniş esnasında işler ters gittiğinde ve Dünya ile olan bağlantı kaybolduğunda, mürettebat eylemde eksik olduğu bildirildi. Ancak bir kurtulan var: siz. Bir makine mühendisi olarak bir geçmişe dayanarak, hayatta kalmak için savaşmanız ve eve dönme şansınız için gerekli makineleri inşa etmeniz gerekecek.

Gerçek Hayat Mekanları
Victoria, Gale ve Cydonia Crater gibi ünlü yerlerin gerçek uydu verilerine dayanan konumlarla, geniş, acımasız bir Mars arazisinde seyahat edin. Aşırı hava ve kum fırtınalarına hazır olun ve Mars’ın güneş olaylarından radyasyona maruz kalmaya dikkat edin. Kızıl Gezegen’in yanı sıra, Take On Mars, Mars’ın ayı Deimos, Dünya yörüngesi, Dünya’nın Ayı (Apollo 17 Ay’ın iniş bölgesi), Uluslararası Uzay İstasyonu (tam iç mekan), Dünya Eğitim Merkezi, Dünya Uzay İstasyonu gibi çeşitli ek özel yerler ve gök cisimleri içeriyor. ve Mars Yard.

Gelişmiş Simülasyon
Zero-G dahil olmak üzere farklı yerçekimi kuvvetlerine sahip konumlarda hareket yaşayın. Kameraları, robotik kolları, hatta tek tek dikmelerini ve tekerleklerini sökün; bunların hepsi aracınızın işleyiş biçimini etkiler. Take On Mars’taki her nesne, sistem ve enstrüman doğru otantik bir deneyim sunmak için simüle edilir.

Ve Daha Fazlası
5 eğitim misyonu ile Take On Mars oyununu tanıyın. Farklı yerlerde ayarlanmış çeşitli senaryolar oynayın. Oyun içi Mars Ansiklopedisi ile Kızıl Gezegen hakkında ilginç gerçekleri keşfedin.

 

 

 

Dosya Boyutu : 5.61 Gb

 

Oyunlarımızı DVD olarak satın almak isterseniz :

DVD OYUN

adresinden satın alabilirsiniz.

Havale ve Kapıda Ödeme sistemi mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir